O nas


ZOBACZ WSZYSTKIE KATEGORIE

Poznaj nasz Salon Dermia Solution

 

Kosmetologia to szybko rozwijająca się dziedzina dermatologii. Dzięki innowacyjnym substancjom aktywnym, jesteśmy w stanie zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Od 5 lat zajmujemy się kreowaniem i rozpowszechnianiem selektywnej marki biotechnologicznej Dermia Solution w Polsce. Współpracujemy i zaopatrujemy w ekskluzywne preparaty i urządzenia selektywne salony kosmetologiczne i kliniki estetyczne na terenie całej Polski.

 

Salon Dermia Solution Kosmetologia Estetyczna to pierwszy, firmowy salon naszej marki. Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na konsultacje kosmetologiczne, zabiegi próbne, programy zabiegowe oraz zakupy biotechnologicznych preparatów do pielęgnacji domowej. W naszej ofercie znajdują się zabiegi intensywnie stymulujące skórę do produkcji kolagenu i elastyny oraz suplementujące skórę, przede wszystkim w kwas hialuronowy i peptydy. Oprócz zabiegów na twarz oferujemy zabiegi na ciało z użyciem aparatu Trifection Body do głębokiej stymulacji skóry.
Zabieg MIKRO AKTYWACJI M na urządzeniu WAVE Gabinet zabiegowy Recepcja salonu Preparaty zabiegowe Dermia Solution
Nasza współpraca z Państwem rozpoczyna się od wizyty diagnostycznej, która umożliwia dobranie najlepszej konfiguracji zabiegowej i pielęgnacji domowej.
Zabieg mikro aktywacji M na urządzeniu WAVE Ekspozycja preparatów Dermia Solution Gabinet zabiegowy Salon Kosmetologia Dermia Solution

Serdecznie Państwa zapraszamy!

Trenerzy i kosmetolodzy selektywnej marki Dermia Solution

 


Dermia Solution Kosmetologia Estetyczna

Al. Jana Pawła II 3B lok. U5, Gdańsk

e-mail: salon@namito.pl       tel. kom.: 694 710 564