Lift Complex Plus


ZOBACZ WSZYSTKIE SERUM FUNKCYJNE

Lift Complex Plus 30 ml

DERMIA SOLUTION Lift Complex Plus – serum liftujące.

 

Intensywne przeciwzmarszczkowe serum w postaci lekkiego fluidu z bogatym stężeniem substancji odżywczych i olei botanicznych. Preparat pełni zarówno funkcję ochronną oraz efektywnie przeciwdziała starzeniu się skóry.

Dostępne pojemności: 60 ml Refill BAR DERMIA (produkt gabinetowy), 30 ml i 15 ml (pielęgnacja domowa).

Zastosowanie w gabinecie kosmetycznym.

Serum jest przeznaczone do suplementacji podczas zabiegów biorewitalizacji, anti-age i lifujących. Dzięki innowacyjnej formule możemy pracować zarówno w linii zmarszczek, jak i na bardziej rozległej powierzchni skóry z mnogością zagnieceń. Preparat jest przeznaczony również do luksusowej pielęgnacji domowej na szybko starzejące się i wiotkie obszary skóry.

Zastosowanie w pielęgnacji domowej.

Serum stosujemy jak kurację poprawiającą kondycję skóry na powierzchni całego dekoltu, szyi i twarzy oraz jako miejscowe działanie anti-age w miejscu występowania bruzd.

Substancje aktywne:

  • RONA CARE® – opatentowany związek składników aktywnych pozwalający chronić skórę przed zewnętrznymi czynnikami atmosferycznymi (wiatr, słońce, zanieczyszczenia, ekstremalne temperatury) od naskórka poprzez skórę właściwą.
    – ochrona systemu odpornościowego skóry (bakterie, wirusy i alergie)
    – działanie przeciwzapalne
  • Aktywny SYN-HYCAN (syntetyczny tripeptyd) – zmniejsza napięcie mięśni powodujące zagniecenia skóry, jest to trpipetyd wielokrotnie skuteczniejszy od ARGIRELINY, dodatkowo pobudza produkcję kolagenu i kwasu hialuronowego, co w widoczny sposób zwiększa napięcie i elastyczność skóry.
  • MATRIXIL 3000 – aktywuje własne procesy naprawcze skóry i skutecznie niweluje zmarszczki.
  • PHYTODERMINA – spłyca bruzdy i zagniecenia, nawet na dużych powierzchniach, dzięki czemu skóra jest gładsza oraz bardziej napięta.
  • Połączenie kompleksu DESMIDOCOLLAGENU i kwasu hialuronowego – powoduje, że skóra jest bardziej miękka, elastyczna, optymalnie i głęboko nawilżona oraz widocznie rozjaśniona.

KUP W SKLEPIE DERMIA SOLUTION.Sklep Dermia Solution